Firma MH Automatyka jest obecna na rynku elektrotechnicznym i automatyki przemysłowej od 1998 roku.

Siedziba główna spółki mieści się w Gdańsku przy ul. Harfowej, gdzie również znajduje się jeden z oddziałów handlowych oraz powstały w 2004 roku dział automatyki.

Pozostałe oddziały handlowe firmy znajdują się w Warszawie i Wrocławiu.

MH Automatyka to również drużyna kolarska, która tłumnie pokazuje się na trasach Pomorskich zawodów kolarskich!

CST Poland
Leśne ścieżki, pumptrack, górskie trasy, stary dobry asfalt. Gdziekolwiek jedziesz, tam towarzyszyć Ci będą opony CST, które poradzą sobie z każdym wyzwaniem, jakie stawi przed Tobą obrana droga. Nasze opony rowerowe zaprojektowane są z myślą o połączeniu trwałości i efektywności, bez konieczności rozbijania banku. W naszej ofercie znajdzie się coś dla każdego – dla tych, co rowerem dojeżdżają do pracy, i dla tych, co na rowerze relaksują się w czasie wolnym, dla profesjonalnych kolarzy i amatorów, dla tych w lajkrze, i tych co się wożą luźno. Do wyboru, do koloru!

 

AEROGREASE
Mówią, że dobry produkt obroni się sam. AEROGREASE to zupełnie nowy gracz na rynku olejów smarnych, który z coraz większym powodzeniem zdobywa zaufanie u najlepszych kolarzy w Polsce. Ich innowacyjna struktura olejów pozwala zabezpieczać Wasze łańcuchy oraz elementy ruchome przed korozją i niepożądanym wypłukaniem przez wodę. Smary z serii AGS BIKE znacznie zmniejszają tarcie, nie kleją się i są przyjemne w nakładaniu. Firma przede wszystkim stawia na innowacje, wysoką jakość i kulturę pracy smarowanych podzespołów. Produkty ich marki będziecie mogli zakupić na edycji w Luzinie i w Gdańsku.
MEILAN
Kolejny zagraniczny gracz zostaje sponsorem cyklu. MEILAN to odpowiedź na drogie produkty „wielkich” na  rynku liczników rowerowych. Wysoka jakość produktów, ponad połowę niższa cena w porównaniu do konkurencji oraz kompatybilność z takimi aplikacjami jak STRAVA czy TRAININGPEAKS powoduje, że jesteśmy dumni ze współpracy z nimi! Ich wyłączny dystrybutor w Polsce firma REVLOT-TECH ufundowała nie tylko liczniki dla naszych zwycięzców, ale także nowoczesne lampki z żyroskopem reagujące migającym światłem ostrzegawczym podczas hamowania.
4 SPORT LAB
Marka, której nie trzeba przedstawiać nikomu. To oni przeprowadzają najlepsze badania wydolnościowe w Polsce! Ich oferta zawiera także badania motoryczne, ocenę wieku biologicznego oraz treningi przygotowania motorycznego. 4SPORTLAB to firma elastyczna, która w dobie pandemii potrafi przyjechać do Klienta celem badań wydolnościowych. Warto też wspomnieć, że przez ich ręce przeszli niemal wszyscy najwięksi sportowcy w kraju. Dzięki im będziecie mogli wygrać na naszych zawodach vouchery na ich usługi.
Bombus Energy 
Bombus to zdrowe owocowe batony RAW wyprodukowane bez obróbki cieplnej z czysto naturalnych surowców. Nie zawierają glutenu, dodatku cukru ani konserwantów i stanowią idealną przekąskę dla uzupełnienia energii potrzebnej w sporcie i podczas podróży.  Znajdziecie je w każdym pakiecie startowym!

EXTRAWHEELL
Budując bazę naszych sponsorów ze szczególną radością przyjmujemy wiadomości o dołączeniu polskich producentów. EXTRAWHEEL to marka, która podbija swoimi produktami już niemal cały Świat. Ich przyczepki i sakwy do bikepackingu są najwyższej jakości i wciąż w dobrej polskiej cenie! Ich oferta ciągle powiększa się a na naszych zawodach będziecie mogli zobaczyć na żywo i ocenić ich produkty, które będą prezentowane na każdej edycji jako docelowe nagrody dla Was!
Mechanika Rowerowa
Partner Techniczny naszego cyklu mający siedzibę w Baninie przy ul. Klonowej 43. Mechanika Rowerowa powstała z doświadczenia i marzeń. Umiejętności, które zostały zdobyte przez ponad 20 lat pracy w branży rowerowej przez założyciela Roberta Lewandowskiego. Profesjonalny serwis i sklep rowerowy, który jak najbardziej polecamy!
4YOURBIKE
Marka 4YOURBIKE z początku zajmowała się produkcją polskich zestawów do odpowietrzania hamulców. Właściciel firmy postawił na jakość oraz niską cenę produktu w stosunku do oryginalnych zestawów wielkich graczy na rynku. Dzięki temu szturmem podbił rynek, gdzie dzisiaj każdy może cieszyć się swoim zestawem do odpowietrzania hamulców zawsze tam, gdzie tego potrzebuje. Rozwój marki spowodował decyzję o założeniu salonu rowerowego, który oferuje takie marki jak: GT, MERIDA czy SHIMANO. Pamiętajcie o pysznej kawie przed zakupem, którą częstują przemili pracownicy salonu 4YOURBIKE!
RAMIRENT
RAMIRENT jest największym w Polsce dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego i rusztowań. Na polskim rynku są obecni od 2000 roku i jako jedyni posiadają tak kompleksową i profesjonalną ofertę wynajmu. Do dyspozycji Klientów pozostaje największa sieć oddziałów w Polsce: ponad 40 jednostek oraz specjalne oddziały projektowe, dedykowane konkretnym inwestycjom budowlanym. Dzięki firmie RAMIRENT nasze zawody będą zabezpieczone pod względem technicznym jak nigdy dotychczas.
Palarnia Mała Czarna
Najlepsza kawa pod słońcem! Dzięki nim zwycięzcy każdego etapu będą otrzymywać dedykowane zestawy najlepszych kaw.
Palarnia Mała Czarna wywodzi się z Wrocławia, a w ich ofercie możecie znaleźć najlepsze ziarna i mieszanki, w tym rzadkie odmiany kaw speciality.  Kawy wypalone w Lokalnej Palarni Mała Czarna są kawami palonymi w stopniu średnim, co pozwala wydobyć z zaparzonego naparu zbalansowany smak owoców, czekolady, kwiatów czy cytrusów. Czy wiecie, że Palarnia Mała Czarna wspiera także kolarstwo oraz budowę tras Enduro Trails Srebrna Góra!?
NATA
Produktów firmy NATA także nie trzeba nikomu przedstawiać. NATA to przede wszystkim świeża i źródlana woda, która będzie obecna podczas całego cyklu na bufetach a także w bazie zawodów. Pamiętacie gorącą edycję w Barłominie? Teraz jesteśmy gotowi na jeszcze większe upały z produktami od NATA!
MAKO TSL
Ta mała lokalna firma w ciągu niespełna kilku lat przerodziła się w największego gracza na rynku transportu lekkiego. W swojej ofercie skupiają się głównie na transporcie do 3,5 tony posiadając ponad 650 aut do ciągłej dyspozycji. Profesjonalne zarządzanie, młody zespół oraz ciągła chęć rozwoju sprawia, że MAKO TSL to nie tylko firma logistyczna – to także ludzie z pasją, który w licznym składzie wystąpią w naszej Biznes Lidze!