Sponsor Główny MTB Pomerania ...

MTB Pomerania ...

OPIS TRASY

DYSTANSE:

  • Speed  – …. km

  • Mega – …. km

  • Junior – ….  km

PRZEWYŻSZENIA:

Speed – …. metrów
Mega – …. metrów

MAPA TRASY

INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW

BIURO ZAWODÓW:

 

Harmonogram zawodów: (nieaktualny)

Termin: wkrótce

8:00 – 9:30 – zapisy w biurze zawodów

8:00 – 10:00 – odbiór pakietów startowych (tylko po wcześniejszej opłacie przez internet)

10:00 – Start Junior (kat. do lat 8) – Start Główny – 1 okrążenie (ok. 500m)

10:15 – Start Junior (kat. 9-11, 12-14) – Start Główny  – 1 okrążenie (ok. 5 km)

11:00 – Start Mega – 2 pętle – 60/70 km – limit czasowy ( 4h)

11:05 – Start Speed – 1 pętla – 30/35 km – bez limitu

11:45 – Dekoracja Junior

14:00 – Dekoracja Speed

15:00 – Dekoracja Mega

15:00 – Zamknięcie Mety

15:30 – Oficjalne Zakończenie MTB Pomerania

ROZJAZD TRASY SPEED I MEGA:

NUMERY STARTOWE: raz przydzielony numer startowy jest ważny na wszystkich edycjach (pod warunkiem, że uczestnik weźmie w nich udział i opłaci za nie opłatę startową), w przypadku jego zgubienia lub zniszczenia kolejny numer startowy to koszt 20 zł

SZATNIE / DEPOZYT: 

PRYSZNICE / WC:

MIEJSCE DEKORACJI:

ODBIÓR POSIŁKU REGENERACYJNEGO:

BUFET NA TRASIE:

FACEBOOK:

WSPÓŁORGANIZATOR

Sponsor Główny Wydarzenia

Partnerzy MTB Pomerania

Piwo Koźlak, Żywe, Amber, Złote Lwy, Harde, naturalne piwo – naturalnie z Pomorza! Produkcja piwa wykorzystująca domowe warzenie piwa. Regionalne piwa z Browar Amber.

Cechini Muszyna należy do wód wysoko zmineralizowanych, wydobywanych spod ziemi, o pierwotnej czystości, nieskażonej bakteriologicznie i nie posiadającej zanieczyszczeń chemicznych. Wydobywana na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Uzdrowisku Muszyna.

Volkswagen Benepol to autoryzowany dealer samochodów użytkowych marki Volkswagen.

W 2006 roku powstał Moroccanoil i flagowy produkt marki – Kuracja Moroccanoil, która zapoczątkowała światową popularność olejku arganowego i zrewolucjonizowała przemysł kosmetyczny. Od innych marek Moroccanoil odróżnia to, że wszystkie produkty – od szamponów i odżywek po produkty do stylizacji i wykończenia fryzury – zawierają olejek arganowy i oferują wyjątkowy sposób pielęgnacji i stylizacji, który nadaje włosom naturalny połysk i gładkość.

GOLDWELL Polska od 70 lat jest jednym z czołowych dostawców profesjonalnych preparatów oraz produktów fryzjerskich (od koloryzacji, przez pielęgnację, po stylizację). Podstawą działalności marki jest produkcja i sprzedaż profesjonalnych produktów do włosów dostarczanych w pierwszej linii dla ekskluzywnych salonów fryzjerskich na całym świecie, a poprzez te salony również indywidualnym klientom.

Firma LUK-Connect Meyer Łukasz świadczy swoje usługi od 2006 roku, jednak pakiet wykonywanych prac jest oparty na długoletnim doświadczeniu w charakterze podwykonawcy. Specjalizujemy się głównie w budownictwie elektroenergetycznym, teletechnicznym oraz automatyce przemysłowej. Wykonujemy również inwestycje oraz remonty związane z pracami budowlanymi. Obszarem naszego działania jest terytorium całego kraju. Od 2011 roku rozszerzyliśmy zakres wykonywanych usług o prace projektowe.

 Gminy partnerskie

     Sponsorzy

     Partnerzy

Patronat medialny