Sponsor Tytularny

Firma MH Automatyka jest obecna na rynku elektrotechnicznym i automatyki przemysłowej od 1998 roku. Siedziba główna spółki mieści się w Gdańsku przy ul. Harfowej, gdzie również znajduje się jeden z oddziałów handlowych oraz powstały w 2004 roku dział automatyki. Pozostałe oddziały handlowe firmy znajdują się w Warszawie i Wrocławiu.

MH Automatyka to również drużyna kolarska, która tłumnie pokazuje się na trasach Pomorskich zawodów kolarskich!

Polar
Czołowa Światowa marka monitorów pracy serca do biegania, ćwiczeń fitness i cross-training. Firma Polar posiada także komputery rowerowe i zegarki sportowe przygotowane specjalnie pod miłośników MTB. Dzięki firmie Polar oznaczanie trasy jest dla nas łatwością, a najlepsi zawodnicy mają szansę wygrać monitory Polar Loop!
Browar Spółdzielczy
 Pierwszy w Polsce i szósty na świecie Browar Spółdzielczy, którego pracownikami są osoby niepełnosprawne.
To po prostu „piwo, które warzy więcej” – prosto z Pucka!
Bombus Energy 
Bombus to zdrowe owocowe batony RAW wyprodukowane bez obróbki cieplnej z czysto naturalnych surowców. Nie zawierają glutenu, dodatku cukru ani konserwantów i stanowią idealną przekąskę dla uzupełnienia energii potrzebnej w sporcie i podczas podróży.  Znajdziecie je w każdym pakiecie startowym!

Aqua Park Reda
Wejdź do magicznej krainy bajkowych basenów, pontonowych zjeżdżalni i korzystaj ze wspaniałych atrakcji! Zobacz rekiny, popływaj i odpocznij w najnowocześniejszym Aquaparku.
VW Benepol
Autoryzowany dealer samochodów użytkowych marki Volkswagen. To już drugi rok naszej współpracy, a samochody VW nigdy nas nie zawiodły!
Diament Kantor
Najlepsze kursy wymiany walut w Trójmieście z siedzibą w Gdańsku Wrzeszczu przy al. Grunwaldzkiej.
Współpracujemy już 2 rok. Dzięki firmie Diament Kantor możecie poruszać się po trasie po specjalnie wyznaczonych biało-czarnych szarfach. 

 

Nieczapla CoffeeRoasters
Najlepsza palarnia kawy na Pomorzu! Możecie jej spróbować na każdym maratonie oraz na ul. Wajdeloty w Gdańsku. Idealne pobudzenie przed treningiem lub wyścigiem. Czyste „Coffee Ride”.