Sponsor Tytularny

Firma MH Automatyka jest obecna na rynku elektrotechnicznym i automatyki przemysłowej od 1998 roku. Siedziba główna spółki mieści się w Gdańsku przy ul. Harfowej, gdzie również znajduje się jeden z oddziałów handlowych oraz powstały w 2004 roku dział automatyki. Pozostałe oddziały handlowe firmy znajdują się w Warszawie i Wrocławiu.

MH Automatyka to również drużyna kolarska, która tłumnie pokazuje się na trasach Pomorskich zawodów kolarskich!

Polar
Czołowa Światowa marka monitorów pracy serca do biegania, ćwiczeń fitness i cross-training. Firma Polar posiada także komputery rowerowe i zegarki sportowe przygotowane specjalnie pod miłośników MTB. Dzięki firmie Polar oznaczanie trasy jest dla nas łatwością, a najlepsi zawodnicy mają szansę wygrać monitory Polar Loop!
VW CityMotors – Gdańsk
Sponsorem naszego cyklu jest VW CityMotors Gdańsk, autoryzowany dealer marki Volkswagen.  Nawy salon znajduje się przy ul. Uczniowskiej 36 w Gdańsku. Na każdej edycji będziecie mogli obejrzeć ofertę VW w miasteczku zawodów!
Bombus Energy 
Bombus to zdrowe owocowe batony RAW wyprodukowane bez obróbki cieplnej z czysto naturalnych surowców. Nie zawierają glutenu, dodatku cukru ani konserwantów i stanowią idealną przekąskę dla uzupełnienia energii potrzebnej w sporcie i podczas podróży.  Znajdziecie je w każdym pakiecie startowym!

Serwis uIgora
Partner Techniczny naszego cyklu mający siedzibę w Gdańsku – Oliwie przy ul. Droszyńskiego 15.  Na każdych zawodach załoga od Igora będzie nadzorować Wasze maszyny w miasteczku zawodów.  Certyfikowany Serwis Shimano.
Ortomed Sport – Sopot & Dawid Urbański 
Strefę Fizjo na każdej edycji będzie wspierać Ortomed Sport Sopot z siedzibą w Sopocie przy ul. Smolnej 3. Koordynawać wszystko będzie jeden z lepszych fizjoterapeutów na Pomorzu – Dawid Urbański. Wpradajcie na rozgrzewkę przed startem lub na rozlunienie nóg po maratonie!

 

Diament Kantor
Najlepsze kursy wymiany walut w Trójmieście z siedzibą w Gdańsku Wrzeszczu przy al. Grunwaldzkiej.
Współpracujemy już 2 rok. Dzięki firmie Diament Kantor możecie poruszać się po trasie po specjalnie wyznaczonych biało-czarnych szarfach. 

 

Aqua Park Reda
Wejdź do magicznej krainy bajkowych basenów, pontonowych zjeżdżalni i korzystaj ze wspaniałych atrakcji! Zobacz rekiny, popływaj i odpocznij w najnowocześniejszym Aquaparku.