Browar Spółdzielczy
 Pierwszy w Polsce i szósty na świecie Browar Spółdzielczy, którego pracownikami są osoby niepełnosprawne.
To po prostu „piwo, które warzy więcej” – prosto z Pucka!
Soti Natural
Naturalnie parzone herbaty. Idealnie wpływają na regenerację. Dostępne jest parę innowacyjnych smaków m.in. trawa cytrynowa z miętą i popcorn.
Aqua Park Reda
Wejdź do magicznej krainy bajkowych basenów, pontonowych zjeżdżalni i korzystaj ze wspaniałych atrakcji! Zobacz rekiny, popływaj i odpocznij w najnowocześniejszym Aquaparku.
MyProtein
Jeden z największych producentów odżywek w Europie. Dostarczy Wam nieskończonej energii i mocy podczas wysiłku. W ich ofercie można również znaleźć odzież sportową.
Mountain Fuel
Najlepsze paliwo podczas wysiłku! Żele, Izotoniki, białko – wąska specjalizacja owocuje najlepszym jakościowo produktem.
VW Benepol
Autoryzowany dealer samochodów użytkowych marki Volkswagen. To już drugi rok naszej współpracy, a samochody VW nigdy nas nie zawiodły!
Nieczapla CoffeeRoasters
Najlepsza palarnia kawy na Pomorzu! Możecie jej spróbować na każdym maratonie oraz na ul. Wajdeloty w Gdańsku. Idealne pobudzenie przed treningiem lub wyścigiem. Czyste „Coffee Ride”.
Polar
Oferuje monitory pracy serca do biegania, ćwiczeń fitness i cross-training oraz komputery rowerowe i zegarki sportowe.
Pit Stop Gdańsk
Chcecie poczuć trochę adrenaliny i odpocząć od codzienności? Gokarty, Paintball, tyrolka i wiele innych. Na stadionie Energa Gdańsk nie będziecie się nudzić.