MTB Pomerania Luzino

24 marca 2018

godzina 11.00

OPIS TRASY

DYSTANSE:

  • Speed 35 km

  • Mega 60 km

  • Junior: do 3 km

PRZEWYŻSZENIA:

Speed: 500 m
Mega: 1100 m

INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW

BIURO ZAWODÓW: Baza Zawodów zlokalizowana będzie w hali sportowej GOSRiT Luzino, ul. Adama Mickiewicza 22, 84-242 Luzino.

Harmonogram zawodów:

Piątek – 23 marca 2018 r.

19:00 do 20:00 – odbiór pakietów / zapisy w biurze zawodów (UWAGA NIEAKTUALNE! BIURO CZYNNE OD SOBOTY ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM)

Sobota – 24 marca 2018 r.

8:00 – 9:30 – zapisy w biurze zawodów (Hala GOSRiT)

8:00 – 10:00 – odbiór pakietów startowych (tylko po wcześniejszej opłacie przez internet)

10:00 – Start Junior (kat. do lat 8) – Boisko przed halą GOSRiT – 1 okrążenie (ok. 500m)

10:30 – Start Junior (kat. 9-11, 12-14) – Start Główny na ścieżce zdrowia – 1 okrążenie (ok. 3 km)

11:00 – Start Mega – 1 pętla – 60/70 km – limit czasowy ( 4h)

11:05 – Start Speed – 1 pętla – 30/35 km – bez limitu

11:45 – Dekoracja Junior (Hala GOSRiT)

14:00 – Dekoracja Speed (Hala GOSRiT)

15:00 – Dekoracja Mega (Hala GOSRiT)

15:00 – Zamknięcie Mety – Oficjalne Zakończenie

15:30 – Oficjalne Zakończenie MTB Pomerania Luzino powered by ProSport

 

MIEJSCE STARTU: Z bazy zawodów do startu około 500 metrów, dojedziecie poruszając się
ul. Mickiewicza, przez ul. Olimpijską i następnie, po drugiej stronie ulicy, w lesie, znajdziecie „Ścieżkę zdrowia” w Luzinie.

PARKING: bezpłatny, dostępny przed budynkiem GOSRiT Luzino.

SZATNIE / DEPOZYT: brak, we własnym zakresie.

PRYSZNICE / WC: w budynku Hali GOSRiT Luzino, na parterze.

MIEJSCE DEKORACJI: w budynku Hali GOSRiT Luzino.

ODBIÓR POSIŁKU REGENERACYJNEGO: w budynku Hali GOSRiT Luzino.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/events/524068194635826/ 

TAK BYŁO W 2017: http://sport-raporty.bikeboard.pl/artykuly,pokaz,r7vfi-a-mialo-byc-luzno-w-luzinie-czyli-mtb-pomerania-maraton-2017

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WSPÓŁORGANIZATORZY

NADLEŚNICTWO STRZEBIELINO

Nadleśnictwo Strzebielino

Nadleśnictwo Strzebielino jest jednym z 15 nadleśnictw wchodzących w skład RDLP w Gdańsku. Położone jest na terenie województwa pomorskiego, powiatu wejherowskiego. Zasięgiem swym obejmuje 8 gmin: głównie Luzino, Łęczyce i Linia a także Wejherowo, Gniewino, Szemud, Cewice i Kartuzy. Największą miejscowością w zasięgu administracyjnym jest wieś Luzino, gdzie mieści się też siedziba nadleśnictwa.

Powierzchnia nadleśnictwa to 17 703,79 ha. Zasadnicze kompleksy leśne położone są wzdłuż dolin rzek: Łeby i Redy. Teren cechuje się wysoką lesistością. Przeważająca część obszaru Nadleśnictwa charakteryzuje się formami pagórkowatymi i wzgórzowymi wyniesionymi od 50 do 200 m n.p.m. Najwyższy punkt znajduje się w okolicy tzw. „Jeleniej Góry” oddz. 210 i wynosi ca 222 m n.p.m.

Zarówno obręb Luzino jak i obręb Bożepole leży w obszarze moreny czołowej i dennej. W kierunku rzeki Łeby, oraz pradoliny rzek Redy i Łeby schodzi szereg jarów i wąwozów, których dnem często płyną okresowe strumienie.

Rzeźba terenu wymusiła na dużej części nadleśnictwa nieregularny podział powierzchniowy.
Rzeka Łeba jest rzeką graniczną pomiędzy obrębami Bożepole i Luzino na tym obszarze płynie malowniczą doliną otoczoną wzgórzami o wysokości od 170 do 195 m n.p.m.

Mapa turystyczna nadleśnictwa

Mapa sytuacyjna nadleśnictwa

Sponsor Główny MTB Pomerania Luzino

Partnerzy etapu

Cechini Muszyna należy do wód wysoko zmineralizowanych, wydobywanych spod ziemi, o pierwotnej czystości, nieskażonej bakteriologicznie i nie posiadającej zanieczyszczeń chemicznych. Wydobywana na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Uzdrowisku Muszyna.

Volkswagen Benepol to autoryzowany dealer samochodów użytkowych marki Volkswagen.

GOLDWELL Polska od 70 lat jest jednym z czołowych dostawców profesjonalnych preparatów oraz produktów fryzjerskich (od koloryzacji, przez pielęgnację, po stylizację). Podstawą działalności marki jest produkcja i sprzedaż profesjonalnych produktów do włosów dostarczanych w pierwszej linii dla ekskluzywnych salonów fryzjerskich na całym świecie, a poprzez te salony również indywidualnym klientom.

W 2006 roku powstał Moroccanoil i flagowy produkt marki – Kuracja Moroccanoil, która zapoczątkowała światową popularność olejku arganowego i zrewolucjonizowała przemysł kosmetyczny. Od innych marek Moroccanoil odróżnia to, że wszystkie produkty – od szamponów i odżywek po produkty do stylizacji i wykończenia fryzury – zawierają olejek arganowy i oferują wyjątkowy sposób pielęgnacji i stylizacji, który nadaje włosom naturalny połysk i gładkość.

Nordic – Arctic Food to unikalne produkty na bazie zboża, które świetnie smakują i są wygodne w przygotowaniu na wiele okazji: na śniadanie, jako przekąska lub jako główny posiłek.

 Gminy partnerskie

     Sponsorzy

     Partnerzy

Patronat medialny